KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 12122046
nr 1212 2046
Olof Sandahl
(f. 1938), Sverige
Etsning, Signerad 1972,6/100, Katarina Kyrka. Motivet: 21,5x20,5
Olof Sandahl, svensk målare och grafiker född 1938.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 22 oktober 2018
kl 19:30:14
17/10 15:27:59
Olof Sandahl
nr 1212 2046
Olof Sandahl
(f. 1938), Sverige
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 22 oktober 2018 |
| 17/10 15:27:59 | 1 | Vinnande bud |